Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova tanuljak tovább? (egyetem)

Hova tanuljak tovább? (egyetem)

Figyelt kérdés

Nem tudom hol tanuljak tovább.

Matek, Föci, Info és töri tárgyak érdekelnek, matekból emelt szintre járok de nem fogok emelt szintű érettségizni semmiből sem.


Eddig a pénzügy számvitel vagy gazdinfó szakra gondoltam, de nem vagyok biztos benne hogy jó döntés lenne. :(


2015. febr. 5. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A pénzügy és számvitel szak nagyon jó szerintem, viszont ha nagyon jó vagy matekból, akkor érdemes lenne emelt szinten érettségizned és alkalmazott közgazdaságtanra menni.
2015. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4-es 5-ös tanuló vagyok.

Már leadtam az érettségi jelentkezést.

2015. febr. 5. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:

értem, akkor a pénzügy-számvitelt választanám.


gazdinfóra jártam, de szerintem nincs sok értelme annak a szaknak.

2015. febr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazándiból az alkalmazott közgazdaságtanra járnék legszívesebben, de oda kötelező emelt színtű matekérettségi.

Igaz hogy faktra járok és 4-es vagyok, de nem tudnék jó eredményt elérni egy emelt érettségin, ezért se emeltezem semmiből


talán a pénzügy számvitel hasonlít arra leginkább

2015. febr. 5. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!