Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegeden milyen OKJ-s vagy...

Szegeden milyen OKJ-s vagy egyéb tanulási lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Most végzem el az 1. szakmám, pénzügyi és számviteli ügyintéző nappali tagozaton vagyok, most májusban illetve júniusban lesznek a vizsgáim. Főiskolára egyenlőre nem tudok menni, mert most nem olyan az anyagi helyzetem illetve 2 tantárgyból újra is szeretnék érettségizni, hogy legyen lehetőségem tovább tanulni. Ezért szeptembertől szeretnék egy 2. szakma tanulásába kezdeni. Tudom ezt fizetősen tehetem meg, de Szegeden hova érdemes menni? Elsődlegesen informatika szakot szeretnék tanulni mondjuk informatika és hálózatépítő szakon. A School of Businessbe illetve a GD-be vagy a Déribe nem akarok menni, a Szefi most zárt be, ezen felül milyen lehetőségeim vannak? Nem ragaszkodom a nappali tagozathoz, esti vagy levelező is jó lesz.

2015. febr. 8. 11:29
 1/1 anonim válasza:

MIOK?:)

Erdeklodj toluk :)

2015. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!