Szerintetek mit tanuljak erettsegi utan? 18/L

Figyelt kérdés

2 karon illetve egyetemen gondolkodom

1. ELTE-tok, Ovodapedagogus

2. Zsigmond Kiraly Foiskola, kommunikacio es mediatudomany

Szerintetek melyikkel lenne jobb eselyen az eletben?

Bocsi h ideirtam de itt azert vagytok meg talan. :)


2015. febr. 9. 01:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Dehogy bufe..:)

Ez nem bolcsesz kar

Van munkalehetoseg csak a fizu miatt kerdeses

2015. febr. 9. 01:41
 12/20 A kérdező kommentje:

Nem ertem mert kell amugy lebufe szakozni minden olyat ami nem jog/mernok/orvos.

Ha valakit a kisgyerekek erdekelnek , vagy valamilyen csatornanal akar dolgozni akkor perszr hogy nem a semmelweis orvosira megy csak hogy nehogy le bufe szakozzak

Annyira idegesito ez a bufe szak.Nem tudom miert kell lenezni ezeket a szakokat.

2015. febr. 9. 01:50
 13/20 anonim válasza:

nem akartalak megsérteni bocsánat.

de tény hogy nem a legkeresettebb szakma a fentebb említettek és még csak jól se lehet velük keresni.

2015. febr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

melyiket szeretnéd jobban?


én voltam egy évig egy szakon,ott is hagytam,mert nem szerettem annyira,nem azt akartam.

átmentem arra,ami tényleg érdekelt, az itthoni fizetés ezzel nagyon rossz.

de én tervezek kimenni pár évre külföldre menni,ott megfizetik.

2015. febr. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

a ZSKF-et hagyjad, a médiában dolgozom már 15 éve, a gyakornokaikat is hanyagoljuk, nincs jó híre, semmit nem tanítanak ott, elvégzed és ugyanúgy nem fogsz érteni semmihez és még tapasztalatod se lesz.


a médiában való elhelyezkedéshez sok minden kell, a diploma számít a legkevésbé. ha tv-ben szeretnél dolgozni bármit elvégezhetsz, utána úgyis ingyen kell gyakornokoskodni és ha jófej vagy és ott kapcsolatokra tudsz szert tenni, akkor van esélyed, de nem azért, mert elvégezted a zskf-et...

2015. febr. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Sokan mondják, hogy nem minden a pénz. De azért ha reálisan gondolkodsz, csak abból hogy szereted a szakmádat, amit csinálsz, még nem tudod feladni a számláidat...

Szerintem ha óvodapedagógusnak mész, abból nagyon nehezen fogsz megélni, mert baromi rosszul keresnek. Max. ha idővel bekerülsz valami magán helyre, talán ott megfizetnek.

A másik helyről nem tudok semmit, nem ismerem ezt a szakmát. Szerintem nézegess még egy kicsit, olvasgass utána a dolgoknak és nem dönts elhamarkodottan! :)

2015. febr. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A zskf-et felejtsd el, szar a neve, Pázmányon nem gondolkoztál? ott is van komédia
2015. febr. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

1-re nem mennék. Kevés a fizetés és nem tudom hogy mennyire keresnek óvodapedagógust ha keresnek egyáltalán.

Szóval kizárásos alapon a 2.

Miért nem leszel orvos?:) Azzal külföldön is van esélyed, vagy mérnök?

2015. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Aaaaah..

Matek 2-essel? :)

Akkor inkabb apoloit vegeznem el egyetemen mert az is erdekelne.

De mindenkepp kisgyerekekkel szeretnem foglalkozni

2015. febr. 9. 09:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha kisgyerekekkel akarsz foglalkozni, akkor mindenképp óvodapedagógus, szerintem az egy szép szakma. Mondjuk sajnos tényleg nem keresnek sokat :(
2015. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!