Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak ha csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tanuljak ha csak egy férfi jár a fejembe mindig, és holnaptól kezdődik az érettségi, de mindig ő jut csak az eszembe?

Figyelt kérdés
vizsga

2012. máj. 6. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem most kéne elkezdeni a tanulást az érettségire :D
2012. máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hülye.... ismételni kell :)
2012. máj. 6. 09:21
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Úgy hogy gondolj arra, hogy a buta nőket nem szeretik a pasik. Én személy szerint arra gondoltam, hogy a következő viizsgáktól függ a sorsom, az életem, stb. Minél többet halasztod a felvételit annál nehezebb lesz bejutni.

Nem mondom hogy könnyű, de el kell tudni választani a munkát, és a magánéletet. És neked most a tanulás a munka..

2012. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi, hétfőn reggel nemhogy a férfi, semmi más sem fog az eszedbe jutni. Tapasztalat, de azért mindegyik ötös lett(matek kivételével).


Amúgy, ha már magyar érettségi: Hogy tanuljak VESSZŐ ha csak egy férfi jár a fejembeN (A szóismétlést /egy mondaton belül 2 'mindig'/ pedig kerüld!)


19L

2012. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Én nemtom, más hogy van vele, de sztem nem egy érettségi fogja meghatározni, hogy mennyire vagy okos :D

Ha egy pasi az alapján dönt arról, hogy érdemes e megpróbálnia veled a párkapcsolatosdit, hogy 5-ös vagy 4-es lesz az érettségid, akkor az ipse full

retardált.

Egyébként nagyon hasonló problémával futottam neki a szüretnek, de valahogy sikerült kiverni a kis szemetet a buksimból és erre nagyon büszke vagyok x)

2012. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!