Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Sos. Hogy van az, ha valakit...

Sos. Hogy van az, ha valakit kirúgnak az egyetemről? Neptunban milyen üzenetet kap?

Figyelt kérdés

Mert most bajban vagyok, a féléves nagy gyakorlatom jönne, de nincs meg olyan tárgyam ami előfeltétele a gyakorlatnak.

A neptunban meg le lett tiltva a vizsgajelentkezés/tárgyjelentkezés/regisztráció.


Most ez mi?


2015. febr. 9. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha idáig minden rendben volt, minden előírt tárgyat teljesítettél, nem hiszem, hogy kirúgnak.:)


Amit nem csináltál meg, épülős tárgy lehetett, ha az nem sikerült, nem veheted fel ezt és automatikusan csúszol egy évet miatta. Rosszabb esetben kettőt, ha a gyakorlatra is épül valami, amire épül mégvalami.:/

2015. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen,köszi. most már kiderítettem,hogy mi van,csak be pánikoltam már,hogy mi ez az egész. és telefonálni se tudtam a tanulmányira.
2015. febr. 9. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!