Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem tanácsot adni?...

Tudnátok nekem tanácsot adni? - felvételi

Figyelt kérdés

Kb. az enyém az 123432432. ilyen kérdés a témában, de remélem, fogtok tudni segíteni.


Gimiben végig kitűnő voltam, tavalyról már van egy 84% közép infóm és 94% közép angolom, plusz középfokú nyelvvizsgám angolból. 2 emeltem lesz: töri és angol.

Beírtam két szakot, ahova szívesen mennék (bár az első hely az, ami igazán tetszene), de mindegyikre ilyen 440 a ponthatár, és a szüleim eléggé csesztetnek, hogy írjak be valami alacsonyabbat is, hátha nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogyan szeretném, vagy feljebb viszik nagyon a pontokat. Csak az a baj, hogy semmi olyasmit nem találtam, ami tetszene (illetve igen, de azokra sokkal nehezebb bekerülni :S ). Nagyjából szerintem végignéztem a szakokat (Felvi tájolós könyvből), és 2 szakot találtam még: szociológiát és anglisztikát. Viszont előbbi nekem nem tűnik túl érdekesnek, utóbbihoz meg szerintem jobban kéne tudnom angolul. Tudnátok esetleg még mást is ajánlani?


Most így néz ki tehát a felvis a sorrendem:

1. BCE humán erőforrás (443 pont)

2. ELTE pszicho (439 pont)


2015. febr. 9. 14:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!