Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anyagtudománnyal szeretnék...

Anyagtudománnyal szeretnék foglalkozni és a lehető legjobb képzésben szeretnék részesülni. Melyik a legjobb egyetem ebből a szempontból?

Figyelt kérdés

Egyetemi felvételi előtt állok és nem tudom melyik intézmény adja a legjobb képzést, lehetőleg Budapesten.

Tavaly érettségiztem, a pontjaim elegendőek bármelyikre. Anyagtudomány a legtöbb helyen csak Msc-n van, külön anyagmérnök szakról tudok, ami a Pannon Egyetemen van. Google a barátom volt, végigböngésztem mindent, de ezt nem tudja kideríteni az ember a netről.


Hozzáértők, kérlek segítsetek!



2015. febr. 8. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én anyagmérnöki szakon végeztem, ill. tavasszal kis szerencsével megszerzem az MSc diplomámat is. Mondjuk én Miskolcra járok, ahol van Műszaki Anyagtudományi Kar, egyébként Dunaújvárosban is van hozzá BSc képzés
2015. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A miskolci anyagmérnökit csak ajánlani tudom!
2015. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FDra ***** válasza:

Szia!


Ha Budapesten gondolkodsz, akkor ajánlani tudom az Anyagtudomány MSc-t az ELTE-n, Kémia és Fizika BSc-ről lehet oda jelentkezni.

[link]

2015. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap 20.14, te is ott tanulsz?
2015. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!