Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE proginfó BSc után BME...

ELTE proginfó BSc után BME mérnökinfó MSc (vizuális informatika specializáció)? Valaki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy részben be lehet számítani a proginfót, közben pótolva a hiányzó krediteket stb. De reális/teljesíthető terv így megcsinálni a mérnökinfós MSc-t? Vagy annyira nem az, hogy érdemesebb a BSc-t is mérnökinfón végeznem, hiába érdekel kevésbé?

2015. febr. 11. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csináltam ilyet, de szerintem igen, érdemes megpróbálnod..

BME-s infós vagyok, kb. ismerem az ELTE proginf tantervét, szerintem megfelelő alap..


A BME MSc mérök infó amúgy már csak szivatás, a lényeget BSc-n tanítják, ami azért nagyban átfed a proginf BSc-vel (csak más a kontextus).. Műszaki infós/Villanymérnökös ismeretekre ezen a specializáción nem nagyon lesz szükséged (legfeljebb egy kis irányítástechnika, de az sem biztos), vagy ha mégis, sztem simán tudni fogod pótolni..

2015. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!:)
2015. febr. 17. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!