Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tényleg olyan nehéz az egyetem...

Tényleg olyan nehéz az egyetem? Mennyit kell tanulni?

Figyelt kérdés
Persze nagyon örülök h felvettek meg minden,de kicsit parázok is hogy mennyire lesz nehéz? Semmelweis Egyetem Egészségtudományi kar...tudtok róla valamit? Vagy egyáltalán aki egészségügyi főiskolát végzett és van tapasztalata,írjon!( Persze más is irhat :D) Köszönöm! :)
2008. aug. 22. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg nehéz... Mondjuk ha középiskolában tanultál rendszeresen akkor át fogsz menni. Én az eltére jártam proginfora és ott is hagytam igy 1 év után mert nem bírtam... Igy is tanultam, de nem ment... Lettek meg tárgyaim, de nagyon küzdöttem azokért is. Most keresek valami mást énis, hátha valami jobban fekszik. Szerintem mindenféleképpen fontos, hogy érdekeljen amit tanulsz. Barátnőmnek pl a jog jött be neki, nem volt egy olyan jó tanuló, de rákapott, érdekli és megy is neki elég rendesen.

Gondolkoztam én is a sotén, védőnő vagy dietetikus szakon :) Azt mondják dúrva az anatómia és az élettan.

2008. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Jah és még annyi, hogy a szorgalmi időszak sokkal lazább, mert csak a zh-ira tamnulgat az ember, de ilyenkor az a másfél hónap vizsgaidőszak halál... Főleg a tavaszi félévben amikor július elején is vizsgázol.... Mondanám, hogy tanulj a szorgalmi időszakban is, de szerintem úgy sem fogsz :) Ilyenek az egyetemisták :D
2008. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Hát ha a Semmelweis Egyetemre bejutottál, akkor nem kell félned a tanulástól. Oda nem akárkik jutnak be
2008. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki bejut nem fogja elvégezni... Én se tudtam az eltét! Sőt az ideji ponthatárok jóval alacsonyabbak voltak az ETK-ra! Ezzel most nem akarom leminősíteni, de már rég nem az van, hogy ha bejutsz akkor elvégzed. Ez régen volt, amikor külön felvételit hírdetett a felsoktatási intézmény.
2008. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) Egyébként az utolsó válaszolónak üzenem hogy igaz,idén alacsonyabb volt a ponthatár,307 volt, nekem viszont 380 volt a pontom,tehát nem épphogy jutottam be...megszenvedtem azért az eredményért...jó,most nem magam akarom fényezni csak mondom. Holnap kezdődik a suli,már beleadok az elején mindent,akkor biztos menni fog. Írjatok még!
2008. aug. 31. 18:04
 6/12 anonim válasza:
én offolok egy kicsit és azt szeretném kérdezni hogy hogy sikerült bejutnod? miből érettségiztél, emeltet tettél? és az emelt mennyire volt nehéz?
2009. nov. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm kérdésed,sikerült bejutnom tavaly! :)

bioszból középszintűt,eü.ismeretekből emeltet tettem.

2009. nov. 15. 16:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Na hogy megy eddig? :)
2012. júl. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

aranyos vagy hogy érdeklődsz! :)

még 1 évem van hátra,mert csúsztam 1 tárgyból. de megyeget...:) de tényleg nagyon sokat kell tanulni.

2012. júl. 6. 18:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök hogy válaszoltál már csak azért is mert régi kérdésre általában nem szoktak :/ :) Hát igen ilyen az egyetem :) Sok sikert továbbra is hozzá és hajrá :) (Utolsó voltam)
2012. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!