Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot tudnátok ajánlan...

MBS kérdése:

Milyen szakot tudnátok ajánlani ahova tudok jelentkezni Matek/Angol (E) érettségivel? És lehetőleg olyan ahova nem annyira magasak a pontok általában, olyat ami elérhető. Melyikre érdemes?

Figyelt kérdés

#magyar #angol #érettségi emelt.
2015. febr. 15. 21:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem matek hanem Magyar!
2015. febr. 15. 21:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha semmi nincs, ami érdekel, nem menj továbbtanulni... tényleg.


Egyébként felvi.hu, szakkereső, beírod az érettségi tárgyat és kidobja, hova mehetsz vele.

2015. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ értelmes részét, bár azt nem értem, hogy azt a kis megjegyzést az elején miért kellett...

Van sok ami érdekel de kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a véleménye. Amennyiben ez is egy olyan dolog amit le kell szólni akkor csak tessék, nem haragszom érte.

2015. febr. 15. 22:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

de most mit vársz, soroljunk fel neked minden szakot bölcsésztől a pedagógusképzésig, társadalomtudományokig????

Két órával a határidő előtt mi keressünk neked szakot?

2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem
2015. febr. 15. 22:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Olyan szakra voltam kíváncsi amivel azért el lehet helyezkedni, a szabad bölcsészetet úgy is leszólja mindenki, persze ha úgy döntenék, hogy oda megyek akkor sem lenne min szégyenkeznem, de most arra irányult a kérdés, hogy megtudjam az általam felsorolt tantárgyakkal melyek a legjobb választások. Nem arra voltam kíváncsi, hogy melyik helyekre lehet, hanem, hogy hova érdemes.
2015. febr. 15. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen őszinte volt az első válasz, nem kötelező továbbtanulni, nem tudom, miért magától értetődő ez mindenkinek. ha tényleg semmi se érdekel igazán, akkor akár elmehetsz OKJ-s képzésre, kitanulhatsz egy szakmát és dolgozhatsz.
2015. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy ilyen negatív, megkeseredett emberek vannak itt, gondolom a te kérdéseidre is ilyen válaszokat kaptál aztán ezért csinálod te is. Mint kiderült nem tudsz építő és a kérdés szempontjából releváns információkkal szolgálni, tehát nem is értem miért válaszoltál. De semmi gond, nekem ez az információ is hasznos csak nem arra válasz amire kíváncsi voltam, de azért köszönöm!
2015. febr. 15. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába morogsz, ne haragudj, de ez így értelmetlen. Ne mások ajánlása alapján akarj szakot keresni. Nyilván van, ami érdekel, van, ami egyáltalán nem...

Mi az, hogy ami elérhető? Minden elérhető, látod, a 460 feletti helyek is elkelnek.

2015. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
oké, akkor ajánlok. szlavisztika, romanisztika, keleti nyelvek és kultúrák. nem magasak a pontok, kevés van belőle és magyar, angol jó hozzá. megfelel? mást, illetve könnyebb szakot nem találsz, mert akkor mindenki oda menne.
2015. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!