Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyelvvel kapcsolatos munkát...

Nyelvvel kapcsolatos munkát szeretnék. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Gimnáziumi éveim nem sikerültek valami túl fényesen, ami így utólag jobban bánt.. suli után eljöttem egy 2éves OKJs képzésre (egyetemre, fősulira nem mentem, mert - igazából a nyelveket tudom és szeretem tanulni, ezzel is szeretnék foglalkozni, amire igazából most jöttem rá teljesen és arra is, hogy ahol most vagyok, totál nem az én terepem, de - anglisztikán kívül nem tudom hova mehetnék). A képzés utolsó pár hónapjában vagyok, már nagyon elegem van az egészből, rossz az oktatás is(nem csak szerintem), de elment rá 2 évem, úgyhogy be kéne fejezni. Keresgéltem a neten, és találtam egy olyat Pesten, hogy szinkrondramaturg tanfolyam. Szerintetek ez ér valamit? Tetszik amúgy, meg tényleg minél több nyelvet szeretnék megtanulni. Olvastam hogy valamikor elég rövid az az idő, ami alatt meg kell csinálni, de úgy érzem, hogy ezzel még éjszaka is fent maradnék, ha muszáj. Ha csak nyelvekből vagyok jó, milyen szakra tudnék menni ? Fordító, tolmács, nyelvtanár..ezeken kívül más nincs, ugye ?

2015. febr. 18. 22:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!