Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nehezebb lenne levelezőn...

Nehezebb lenne levelezőn érettsegizni, mint suliban?

Figyelt kérdés

12.es vagyok (5évesen vagyok) es ugye ez az utolso előtti évem. Itt szeretném hagyni a sulit, a miért nem fontos (ne ezen menjen a vita). Levelezőn szeretnem befejezni, és csak utolsó évet szeretném értelemszerűen.

A kérdéseim, hogy nehezebb lenne? És mégis mennyibe kerül? És bármi plusz infot szìvesen fogadok:D

Előre is ķöszönöm!:)


2015. febr. 23. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem is az, hogy nehezebb, csak akkor majd megint 5 tantárgyból kell felkészülni, ha esetleg elmennél felsőoktatásba (mivel még 19 vagy, erre azért lesz esélyed). Elmész, írsz egy akármilyent és legrosszabb esetben majd 2 tárgyból kell majd felkészülni újra, ha ott vagy. Emelt OKJ-ra tökmindegy.


Különben nem érdemes otthagyni. Ismertem olyanokat akik megtették, igazi világ lúzerei lettek.

2015. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem keszulok tovabb tanulni. Egyszeruen nem latom ertelmet.:) Mas terveim vannak.

Emiatt nem kell hulyenek, ostobanak, butanak tartani, inkabb csak nyitottabb a vilagkepem:)

2015. febr. 23. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:

majd nekem is lesz a californiai hátsókertemben egy fullos bmx trails, de ezt csak egy jó diplomával fogom elérni az is tuti


ismertem valakit aki tetoválóként akart befutni, mert neki az nagyon megy, meg minek az érettségi

most amúgy vagy koszos kocsmákban pultos vagy vízkövet vakar szállodákban

jól kiteregette a szárnyait...

Mese, hogy ilyenekkel csak úgy be lehet futni...


elkezded megvalósítani anyádék pénzén a nagy széles létókörűséget, aztán azon kapod magad, hogy 35 évesen WC-t takarítasz és elb#sztad az életed

2015. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem nehezebb..sőt.....
2015. febr. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egy szoval nem mondtam h nem szeretnek erettsegizni, diplomara nincs szuksegem.

Utolso koszonom:)

2015. febr. 24. 15:04
 6/6 anonim válasza:
nobajnernoparty, helyedben én felvennék valaki fogyatékossági segélyt, mert amit most leírtál abból adódóan nálad valami nincs rendben. Magyarázd el, hogy egy BMX Trail megvalosításához egy kaliforniai hátsó kertben, miért kell diploma? :D És ha nincs valakinek diplomája mi állítja meg abban, hogy kimenjen Kaliforniába, vegyen egy házat és a hátsó kertjében munka után felépítsen egyet? Nem tudom szétnéztél-e már a nagyvilágban de nagyon sok híres és gazdag ember, vezérigazgatók stb szegény családból származtak, nem volt pénzük egyetemre, hogy lediplomázzanak mégis többre vitték mint te... valaha is fogod :D Bocs de tényleg nem jósolok neked sokat, mert ilyen felfogással neked kétszer nehezebb lesz az élet. De mindegy a lényeg, hogy csak előre nézz a szűk látásoddal, nehogy kinyisd a szemed és szétnézz a világban, csak fókuszálj a diplomádra amivel valószínűleg háromszor akkora esélyed lesz arra, hogy legyen egy BMX Trail-ed egy kaliforniai hátsó kertben :D :D
2015. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!