Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan iskola ahol levelező...

Van olyan iskola ahol levelezőn lehet szakmát tanulni vagy érettségizni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
A ELO-nál lehet szakmát tanulni,az érettségit nem tudom
2011. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tisztán látás végett, a levelező képzés azt jelenti, hogy valaki kb. havonta 1-2 alkalommal jár iskolába.

(Az ELO-ban is csak egy ideig kapod levélben az anyagot, ha vizsgázni akarsz, be kell menni az iskolába képzésre!)


Érdeklődj a lakóhelyedhez legközelebbi szakiskolában a szakmák felől. Általában a megyeszékhelyeken szokott lenni ezekben szakmai képzés felnőttoktatásban is. Emellett több magánintézmény is hirdet levelező tagozaton szakmatanulási lehetőséget.


Az érettségit is lehet esti és levelező tagozaton is letenni. Több helyen hirdetnek ilyen képzést.

Népszerű esti gimi például a Balassi Bálint Gimnázium (több megyében is van képzésük). [link]

2011. júl. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pesti vagy-e, ha igen akkor én a Szinyeit javaslom, saját tapasztalat, hogy elképesztően nagy hozzáértéssel tanítanak, nem nehezek a vizsgák és az igazgató egy csoda.Nem vicc.

Van esti, levelező és távoktatás.Te választod meg a munkarendet.

[link]

2011. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
11 osztályom van.babával vagyok most féléves.nem akarom senkire hagyni ezért érdekelnének a levelezős képzések.a havi 1-2 alkalom nem lenne gond.ebbe a szirnyeibe is elég lenne 1-2 bejárni???köszönöm a válaszaitokat.
2011. júl. 21. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, akár a távoktatást is választhatod, az két havonta két délután, minden segítséget megkapsz, akár a távon akár a levelezőn akár az estin. Ebben te döntesz.

Járnak kismamák a suliba és szépen veszik az akadályokat, naná, hogy nem szeretnéd a kisbabádat otthon hagyni, szóval nyugi hívd fel nyugodtan az igazgatót, egy tündér, bármiben segít, akárcsak a tanári kar többi része.

És van augusztus 22-tól pót beiratkozás, de addig is csörögj rá a mobilon, nem fog elhajtani nyugi, hidd el, hogy minden kételyedet el fogja oszlatni, de ha nem szeretsz telefonon beszélgetni és a személyes találkozás híve vagy, akkor aug 22-én találkozhatsz vele.

Hidd el nálam kevés problémásabb diák van, már négy sulit otthagytam, itt meg szinte megtáltosodtam, és napi 10 órát dolgozok.

Mivel azt írod, hogy már vannak középiskolás éveid, azért lenne jó felhívnod, hogy annak a beszámítását hivatalosan is elindíthassátok.

Ha bármi kérdésed lenne még, szólj.

2011. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!nagyon rendes vagy.csak még annyi kérdésem lenne,hogy ez az a suli amit belinkeltél?
2011. júl. 22. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:

igen az lesz az.:o)

sok sikert és kitartást.:o)

2011. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!