Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 17 éves Gimnazista lány...

17 éves Gimnazista lány vagyok sport szakon kézilabdázok. Hova menjek tovabbtanulni?

Figyelt kérdés

Mindig 4.5 fölött volt az átlagom, bioszból és angolból érettségizek és angolból nyelvvizsgát rakok terveim szerint inkább a humán tantárgyakat szeretem a matek pedig nem megy annyira de minden megtanulható9.

Nem tudom eldönteni mivel szeretnék foglalkozni a jövőben érdekel az ember a társadalom régebben pszichológus szerettem volna lenne most pedig a humán erőforrást nézegettem. Nem tudok semmi konkrétat hogy én ezt szeretném csinálni.Mindenféleképpen államira szeretnék menni egy jó egyetemre de nagyon magas mindenhol a ponthatár és félek hogy nem vesznek fel ha egyáltalán kitalálom mit szeretnék. Szivesen lennék szülésznő is de nem a megfelelő a fizetés és ez azért erős szempont és a vért sem birom. Valami olyat szeretnék csinálni ami izgalmas kihívások vannak és irányíthatok akár közösségben dolgozni ellehet vele helyezkedni és jól fizet. Olyan ember vagyok akinek mindig van véleménye megszervezem a dolgokat alapos vagyok és irányítom őket. Tanácsokat szeretnék kérni hátha valaki tud segíteni.



2015. febr. 25. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

biosz mellé kémia és akkor ott a gyógyszer az orvosi állatorvosi fogorvosi

orvosi diplomával lehetsz pl pszichiáter


humán erőforrás és egyéb büfészakok... nem azért, mert olyan könnyű lenne, hanem mert egyfelől telített a szakma, másrészt biztos lehetsz benne hogy ha kapsz is munkát 5 év múlva ott találod magad, hogy kell egy közgáz képzés vagy egy számvitel, mert annyira nem tuti az a HR

a nyelvekről nem is beszélve amiből minél több kell tárgyalási szinten


ilyen fényben egyáltalán nem is munkásak annyira a nehezebb szakok, mert ott legalább lehet szakmára koncentrálni

2015. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!