Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha tetszik A...

Mit tegyek, ha tetszik A lány, de nem akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy lány. Régen együtt jártunk sportolni,de nem különösebben ismerkedtünk. Mindig is tetszett nagyon,mert szép,aranyos stb. Most megkerestem facebook-on,hogy felvegyem vele a kapcsolatot. Már nagyon nagyon nagy barátok vagyunk volt ,mikor írt 50 szívet én pedig olyankor teljesen tudtam,hogy ő kell nekem,mert szeretem.. Azt hittem azért ír ennyi szívet ,meg minden,mert neki is tetszem csak esetleg nem meri elmondani vagy nem tudom...Igaz régen nem láttam már,de találkozunk a közeljövőben ( mivel a szomszédos városban lakik)

Utóbbi dologtól ,már tényleg azt hittem,hogy lehet valami.

Kitalálta,hogy mondjunk esti mesét egymásnak. Felváltva.

Eleinte olyanok voltak,hogy Én megmentettem a sárkánytól aztán megcsókoltam és ellovagoltunk majd boldogan éltünk míg meg nem haltunk . egy csomó ilyet mondott. Ő is..szóval én tényleg azt hittem,hogy bejövök neki,ha már olyan meséket mond ami úgy végződik,hogy összejövünk... De aztán egyszer egy mesében elmondtam neki a történetét annak,hogy sportoltunk tetszett majd ráírtam és fúú de jó minden és boldog voltam mikor beszéltünk vagyis.. Mint,ha meséltem volna ,hogy xy (Én) mennyire boldog volt.. Nem lényeges..és aztán.. Mondta,hogy "De jobb,ha x(én) és y(ő) barátok maradnak <3 " Hát... Azóta fel sem mentem facebook-ra... Egyszerűen ezt nem tudom elfogadni..Tehettem valamit? Nagyon érdekes... De azt tudom,hogy KELL.- ÉS.. Nagyon szeretem... Előre is köszi!



2015. febr. 25. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akar semmit akkor ezvan :o nem hiszem hogy cask azt szeretné hogy teperj... :)
2015. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:
Ha nem akar semmit akkor csak erőszakolni tudsz mind fizikálisan mind érzelmileg....ha ezt akarod hajrá.... a börtönkében már várnak ;)
2015. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Már nagyon nagyon nagy barátok

vagyunk volt ,mikor írt 50 szívet

én pedig olyankor teljesen

tudtam,hogy ő kell nekem,mert

szeretem..."

+ mese :DDDDD

Hány évesek vagytok, 8?

Ha én is írok 50 szívet engem is szeretni fogsz :D?

Hagyd a f4szba a csajt szerintem.

2015. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hülye kérdés ! Semmit!
2015. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bár az is lehet hogy fél , hogy ha össze jöttök aztán szét mentek elromlik a barátság. Vagy csak szívat !
2015. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!