Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek lenne esélyem? A...

Szerintetek lenne esélyem? A leírásban vázolom a helyzetet.

Figyelt kérdés
Szóval most egy erősebbbek mondható gimnáziumban vagyok 10.osztályos és a továbbtanulás érdekében átiratkoznék egy egészségügyi szakközépbe, hogy legyenek szakmai tárgyaim ami azért eléggé számít a felvételin. Csak az a gondom, hogy akkor osztályozó vizsgát kéne tennem 9.-10. osztályból ami még csak menne, de már a jelentkezési határidők is lejártak..

2015. febr. 27. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha átmész szki-ba, akkor nem különbözetit kell tenned?
2015. febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, csak gyorsan írtam és összekevertem az előrehozottal. De szerintem ez most tök mellékes amúgy :D
2015. febr. 27. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt abban a suliban kéne megkérdezni, ahova mennél
2015. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A továbbtanulás miatt tök fölösleges szakközépbe járnod, mitől számítana jobban egy szakmai tárgy, mint egy általános? Orvosira például biológia, kémia, fizika a felvételi tárgy, nem a szakmai. A jelentkezési határidőhöz meg végképp semmi köze, az a 8.-osokra vonatkozik, nem már középiskolába járókra.
2015. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egészségtudományi karra két tárgy a biológia v. fizika v. informatika v. kémia v. magyar nyelv és irodalom v. szakmai előkészítő tárgy közül.
2015. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uccsó én úgy tudom, hogy ez kartól is függ
2015. febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A felvételi tárgyak szakfüggők, nem intézményfüggők.
2015. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!