Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy mail-t kéne segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mail-t kéne segíteni megfogalmazni. Próbálom a helyzetet röviden leírni! (-> Leírásban) Valaki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még általánosban jártunk. De nagyon zöld fülüek voltunk még hozzá, úgyhogy a kapcsolat abból állt, hogy a suliban voltunk csak együtt + egyszer haza kísért. Addig jutottunk, hogy egyszer megfogta kezem. :-d Most a gimiben újra egy suliba járunk ettől az évtől. Viszont nem vagyunk osztálytársak meg semmi. Már jó pár éve nem beszéltünk és újra felszeretném venni vele a kapcsolatot. És remélem majd a későbbiekben, megint összejövünk. Szóval facebookon ismerősöm és ott láttam az e-mail címét. Gondoltam, hogy írok neki egy mail-t, de nem igazán tudom, hogy mit írjak bele. Elvégre nem támadhatom le azzal, hogy "hey, van kedved megint járni? nem baj, hogy évek óta nem beszéltünk.." :-d

Szóval segítenétek?


2011. márc. 14. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy én 18 vagyok ő meg 19.
2011. márc. 14. 10:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Szerintem először is érdeklődj felőle, hogy tetszik neki a suli, hogy telnek napjai stb.

Első emailbe szerintem nem kell beleírni, hogy te szívesen újra kezdenéd, csak érdeklődj felőle, a többi majd alakul úgy is:) Pár email váltás után, ha úgy érzed szívesen beszél veled a srác, de ő nem hív sehova, esetleg megkérdezheted, hogy van-e kedve suli után meginni egy kávét vagy valami:)

15/L

2011. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak facebook chaten írj rá azt beszélgessetek.
2011. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát kövezzetek meg, de az első gondolatom az volt, hogy miért e-mail?! Egy suliba jártok, könyörgöm... Egyik szünetben menj oda hozzá beszélgetni, hogy örülsz, hogy őjra találkoztatok, hogy érzi magát a suliban stb. És így leaflább rögtön látszik, hogy hogy reagál az érdeklődésedre... Ha jól, akkor úgyis fogtok beszélni később is. Vagy becsengetéskor akár mondhatod is neki, hogy jó lenne még folytatni később is a beszélgetést, kérdezd meg, ráér-e suli után.
2011. márc. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azért e-mail, mert nem akarok ott állni előtte, és látni rajta esetleg, hogy azt gondolja, hogy hát ez meg mit akar...

E-mailnél nem kell látnom. Ha visszaír, akkor már könnyebb azt mondani, hogy az egyik szünetben találkozzunk itt vagy itt...

2011. márc. 14. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!