Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A munkaügyi központ miért...

A munkaügyi központ miért olyan tanfolyamokat indít, amivel általában nem lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam volt egy időszak, amikor kb. olyan hiszékeny voltam mint egy kisgyerek aki hisz a télapóban.

Nem adtak semmi munkát, holott pillanatra pontosan mindig akkor jelentem meg amikor ők megszabták.

Egy fillér segélyt sem kaptam soha.

Bár nekem nem ajánlottak fel tanfolyamot, de egy ismerősömnek igen (nem volt választása, el kellett fogadnia), és az volt a lényeg, hogy ha nem sikerül a vizsga, akkor 150 ezret ki kell fizetni a 3 hónapos tanfolyamért.

Aminek kb. semmi értelme. Mármint a tanfolyamnak.

2015. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, az még beugrott, hogy valszeg azért van így, mert rád kényszerítenek egy közmunkát havi 50 ezerért napi 8 órában.

Ha meg találsz valami jobbat (egy tanfolyam által) akkor talán MAGYARORSZÁGHOZ viszonyítva normális minimál bért kapsz vagy akár többet.

2015. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Többnyire statisztika alapján indítják a tanfolyamokat. Az pedig egy összesítés. Ebből van hiány, ebből kell még képezni, mondják ők. Miközben ez egyáltalán nem fedi a valóságot.
2015. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a Fidesz lop, csal, hazudik és nyomorba dönt!
2015. márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!