Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lehetne tanulni GYES alatt?

Mit lehetne tanulni GYES alatt?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a kislányommal, és szeretnék tanulni valamit, ami hasznos lehet. Nem feltétlenül szakmámhoz kacsolódóan (pénzügy). Valamilyen online tanfolyamra gondoltam, ami nem túl drága. Van itt valaki, aki foglalkozott tanulással GYES alatt? Szívesen fogadok mindenféle ötletet! Duolingót ismerem.

2015. márc. 1. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Én mindenképp a nylevtanulást javaslom neked, mert ahogy látom, szakmád van. A helyedben választanék valami szimpatikus nyelvet, amit tényleg lelkesen tudnék tanulni, és aztán hajrá. [link] - én imádom ezt a blogot, rengeteg segítséget ad az önálló tanuláshoz, minden szükséges helyre elirányít, ami csak segíthet :).
2015. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Én is a nyelvtanulást ajánlom. Elég sok formában lehet űzni, így a gyerekkel ezt össze lehet hangolni.
2015. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem működik a link :(
2015. márc. 1. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
com. bocsi :)
2015. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!