Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valóban igaz, hogy ha előbb...

Valóban igaz, hogy ha előbb OKJ képzésen veszek részt, akkor nincs jogosultságom igénybe venni az állami támogatást az egyetemi tanulmányok során?

Figyelt kérdés

Idén töltöm be a 20. életévemet.

Ugye, ez nem igaz?



#egyetem #OKJ #állami támogatàs
2015. márc. 1. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2015. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Az OKJ közoktatásban zajlik, az egyetemi végzettséget pedig a felsőoktatásban szerzed. Fogalmam sincs milyen végzettséget kapnak a mostani felsőoktatási szakképzésben (eddig az is OKJ volt) de csak ez az egy vesz el féléveket a 12 állami félévedből.
2015. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor vesz el a félévekből, ha fősulin induló okj-ra jelentkezel. Ilyenkor hallgatói jogviszonyod lesz. Minden más esetben tanulói jogviszony, azaz nem számít bele. Egyébként is csak a felsőfokú szakképzésre (okj55) vonatkozik, amit elmondtam. A többi pláne nem vesz el féléveket.
2015. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én is okj után mentem egyetemre. Államilag támogatott voltam és minden félév a rendelkezésemre állt.
2015. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!