Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit válasszak? A családom azt...

Mit válasszak? A családom azt akarja, hogy mennjek át a másik suliba de én viszont nem

Figyelt kérdés
Az lenne a nagy kérdés, hogy melyik iskolát válasszam. A mi iskolánkban el lehet menni más iskolákba 6 osztályos gimibe vagy maradni 2 évet és el menni egy 4 osztályosba. Én szívem szerint maradnék még de megírtam a felvételit hogy próbára tegyem magam, hogy sikerül e vagy se. A családom viszont azt akarja, hogy mennjek oda ahova most megírtam a felvételit. Azt mondták: az enyém a döntés mégis minden áldott nap azt mondogatják miért nem megyek át. A barátaim is a sulimban azt akarják, hogy maradjak. Most csak az a két kérdés jár az agyamban, hogy: Átmennjek és legyen kicsivel jobb a tanulmányi eredményem de ne legyek feltétlenül boldog vagy maradjak és legyek boldog de abban az iskolának kicsivel rosszabb a tanulmányi eredménye így hát az enyém is az lenne...

2015. márc. 2. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Az új iskolában is boldog leszel, miből gondolod, hogy a boldogság kizárólag a mostani iskoládban rejlik. Az új iskoládban is lesznek barátaid természetesen. 8. után amúgy is át kéne menni, szóval az új közösséget úgyse úszod meg. De a 7-8. már borzalmas színvonaltalan szokott lenni általánosban, mert az okosabb és igényesebb gyerekek, mint amilyen te is vagy, mind elmennek hatosztályosba. Ott értelmes emberek között sokkal többre viheted. (Mindenesetre a "menjek" csak egy n. A menni azért kettő, mert a második a -ni része)
2015. márc. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maradj -
2016. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!