Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fogtechnikusnak szeretnék...

Fogtechnikusnak szeretnék tanulni. Milyenek az elhelyezkedési lehetőségeim? Érdemes-e nekikezdeni a tanulásnak? -vagy válasszak másik szakmát? Ha külföldön végezném a tanfolyamot, nagyobb a valószínűsége, hogy Magyarországon fogok kapni munkát?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 00:00
 1/3 PetFen ***** válasza:

szia,

lassan harmadik éve, hogy végeztem nekem talán szerencsém volt, mert maradhattam azon a helyen ahol tanulóéveimet töltöttem, azonban sokszor hallani olyant, hogy amikor letelik a tanuló idő akkor a laborból is kiteszik ahol tanuló volt.

Szóval kezdőként nehéz elhelyezkedni szerintem.

Magának a szakmának vannak pozitív és negatív oldala

talán pozitív, hogy az átlagnál jobban keresnek .

Negatív, hogy sok esetben reggeltől estig bent vagy .bár ez más szakmánál is előfordul.

Ha van lehetőséged akkor akár csak pár órára menj be egy technikára nézelődni!

Környezetben nincs olyan ember aki külföldön végezte volna a sulit, de lehet nem rossz ötlet.bár én ebben az esetben akkor nem is keresnék hazánkban munkát, hanem az adott országban ahol végezted ott próbálnák elhelyezkedni! :)

2014. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen.
2014. dec. 1. 22:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Az interneten találtam OKJ-s fogtechnikus alapképzést, 1 év, 500e Ft. Arra jelentkezzek? Az 1 év letelte után kezdhetek dolgozni?-ilyen egyszerű lenne?
2014. dec. 2. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!