Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Almádi kéttannyelvű Gimnázi...

Az Almádi kéttannyelvű Gimnáziumban mennyi a tandíj egy évben? És akik oda járnak ezt most azoktól kérdezem, hogy nektek hányas volt az átlagotok? Egy 4,5-ös átlaggal van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
Oda készülök menni, most vagyok 7.-es és jövőre felvételiznék viszont nem tudom mennyi a tandíj..

2015. márc. 2. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
És mi a véleményetek az iskoláról? És a kolesz? Mert én oda mennék, elég messze lakom Balatonalmáditól.
2015. márc. 2. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy tandíj van? Ez állami iskola, nem alapítványi. Magyarországon az oktatás ingyenes, csak a magániskolákban van tandíj. Kisebb befizetéseket kérhetnek pl fénymásolásra, de az se jogszerű.
2015. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja értem, nem tudom mibol gondoltam...de mostmár akkor ezt is tudom.

És egyébként jó a kolesz?

2015. márc. 2. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A kolesz a suli lelke :) És azért hiszik azt sokan, hogy fizetős, mert méregdrágák a tankönyvek, meg az ott tartózkodásod... :S De ez a "méregdrága" nem tudom mit jelent, csak mondták...
2015. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!