Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha idegenvezető szeretnék...

Ha idegenvezető szeretnék lenni milyen iskolába jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Elore is bocsi az ekezet miatt de telefonrol vagyok.

Szoval meg csak most vagyok nyolcadikas de mar most eldontottem mi szeretnek lenni mert imadok utazni szeretem a foldrajzot es a tortenelmet.

Es olvastam mar ezzel kapcsolatos kerdest valakik azt mondjak nyelvszakos egyetem ajanlott vagy akar kereskedelmi kozepiskola vagy csak erettsegi utan sima idegenvezetoi kepzes. Es nekem fogalmam sincs ez hogy mukodik:/



2015. márc. 3. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az idegenvezetői engedélyt OKJ-s tanfolyam elvégzésével lehet megszerezni. Ez általában 2 éves képzés, ami iskolarendszeren kívül megy. Tehát most nyolcadikosként még nyugodtan jelentkezhetsz bármilyen gimnáziumba vagy szakközépbe, nem kell már most elkezdened az idegenvezetői képzést. Érettségiig meg legalább még át tudod gondolni, hogy tényleg akarsz-e idegenvezető lenni. Ugyanis az főállásként nem igazán működik. Az idegenvezetőknek szinte mindig van mellette másik állása is, különben éhenhalnának.


Addig is itt egy link, ebben a suliban is van idvez. képzés:

[link]

2015. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2015. márc. 20. 13:21
 3/3 anonim válasza:

az idegenvezetőiskolába

ja bocsi egyébként fogalmam sincs csak vicces kedvemben vagyok :D

2015. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!