Dietetikusnak szeretnék tanulni a SOTE-n vagy a PTE-n? Mennyire szükséges a kémia tudás hozzá?

Figyelt kérdés

A kemia tudasom kb. = a 0-val

Epp hogy csak átmentem kettessel és a nagy rèszet nem is értem

Érdemes így is megpróbálni vagy kémia tudás nélkül folosleges?

Előre is köszönöm.



2015. márc. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért egy alap kémia nem árt mivelhogy van kémia szigorlat, biokémia és élelmiszerkémia is..... húzz bele
2015. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi

bele huztam

Es ha van vmi alap kémia tudásom, de nem sok.

Akkor mennyire érdemes megpróbálni?

És ment már vki így dietetikusnak?

2015. márc. 11. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 3 év kihagyás után mentem.. és sikerült.. nem lehetetlen..
2015. márc. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

koszonom :)

tovabbi kerdeseket meg varok

2015. márc. 12. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdéseket? Nem te kérdeztél?


Most hányadikos vagy?

2015. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:D

igen, bocs...valaszokat

és 9. es

2015. márc. 16. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:

0 kémiával is simán meg lehet csinálni, én ugyan másik szakirányon vagyok, de eddig a kémiával nem volt olyan szintű dolgunk (eleinte minden szakiránynak ugyanolyan az órarendje).. sejtbioszt is elölről kezdtük így az sem akadály igazából ha 0 biosz tudásod van :DDSőt van olyan aki magyar infó érettségivel jött.. Kémiát is biztos alapoktól tanuljuk majd gyógyszertannál. De én azt ajánlom, hogy ha már most meg van hogy mi szeretnél lenni (ami nagyon jó dolog) akkor ha van időd kémiázgass meg egy kis élettani bemelegítéseket ajánlanék :) remélem tudtam segíteni :)

(SOTE-s vagyok)

2015. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!