Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha ideiglenes felvételin...

23t6wh kérdése:

Ha ideiglenes felvételin elutasítanak, még lehet esély, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Derecskei I. Rákóczi György gimnázium, Szaközépiskola és Kollégium. ezt jelöltem be elsőnek és annyira szeretném... Csak most kicsit lehangolt hogy megláttam azt a kiírást hogy " elutásítva"... Szerintetek van esély arra hogy még felvesznek? vagy kezdjek el lemondani róla?

2015. márc. 6. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát erős a gyanúm, hogy nincs esély. Ugyanis a sulik az ideiglenest úgy állítják fel, hogy megjelölik az első 28-at mondjuk, ha annyit vesznek fel az osztályba és utána még (az elmúlt évek tapasztalatából) pl. a következő 120-at megtartják, mert az egyszerre több helyre felvételizés miatt tuti, hogy akár a 80. is bekerülhet mert az előbbre lévők csak 2.nak jelölték azt a sulit. Ha téged elutasítottak, akkor még azt a pontszámot sem érted el, ahol a határt meghúzták, ideiglenes listának (mondjuk az első 120 főnél).
2015. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
volt egy kislány aki sokkal rosszabban teljesített erőnlétin mint én és a jegyi is sokkal rosszabbak.... és őt meg felvették... Egy ismerősöm 2 éve ugyanide jelntkezett és ő neki is úgyvolt hogy felvették aztán meg kikülték a papírt hogy elutasították!! Ez tartja egyenlőre bennem az erőt!! :/ mert ugyebár rendőr suli és rengeteg jelentkező van.. :(
2015. márc. 6. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

2 évvel ezelőtt felvették az ismerőst, aztán elutasították? Ezt nem értem.

De szerintem, ha már elutasítottak, nem vehetnek fel :(

2015. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De nem indokolták, hogy miért?
2015. márc. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!