Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ciki az, hogyha bíró vagy...

Ciki az, hogyha bíró vagy ügyvéd szeretnék majd lenni, ha felnövök?

Figyelt kérdés
Most 14 éves vagyok,és saját magamtól tettem ki magam elé a célt. Lehet,hogy változni fog a véleményem,lehet nem,de egyelőre ebben szeretnék majd elhelyezkedni.

2015. márc. 7. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Miből gondolod, hogy ez ciki?
2015. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha van élet célod, sokkal több időd lesz arra, hogy megvalósítsad! Élj tudatosan és össze fog jönni, mert a cél előtted lesz és tudsz érte küzdeni.
2015. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Különösen a bíró, az ritkább... Az a ciki, ha annak függvényében döntesz, hogy ciki-e mások szerint. Örül, hogy van célod, a tanulók többsége azt hiszi sok idejük van még, ezt egészen addig mondják nekik, amíg 10. osztályban faktot kell választani... Úgyhogy kezdj máris készülni, max ha kiszeretsz belőle még megváltoztathatod, inkább most gyere rá, ne akkor amikor már elkezdted az egyetemet!
2015. márc. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Miért lenne ciki? Én 9 éves koromtól akartam ügyvéd lenni, és idén februárban tettem le végül az esküt. Most vagyok 29 éves - pont 20 évig dolgoztam a célom elérésén.

Szerinted ciki vagyok???

2015. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!