Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 24 évesen meredek elkezdeni...

24 évesen meredek elkezdeni az orvosit nőként?

Figyelt kérdés

Eddig ápolónak tanultam, anat- lettanom megvan. Gyerekkorom óta orvosnak készültem, de volt gimiben egy elég durva lelki megingásom és a biosz tanáromnak sikerült lebeszélni. Nagyon tetszett az elmélet, de az ápolási gyakorlatok már nem igazán.

Viszont ami probléma, hogy már szeretnék itthonról elköltözni, dolgozni, elkezdeni az életemet. :/

Nem tudom mi tévő legyek.


2015. márc. 15. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De az ápoló szakon elvégzett anatot és élettant nem fogják elfogadni orvosin.

De önállósodni nem nagyon tudsz, amíg egyetemre jársz.

2015. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez az. Orvosit nem lehet estin-levelezőn végezni, amennyire én elképzelem, dolgozni se lehet mellette. 6 év+ a szakosodás, kb 35 évesen leszel szakorvos. És az orvosin az anatómia-élettan követelmények biztos, hogy magasabbak, mint az ápolóin.
2015. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megvan az emelt érettségid kémiából, bioszból?
2015. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van még egyáltalán annyi szabad féléved, ha már kijártad az ápolóit? Vagy OKJ-d van?
2015. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2021. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!