Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félek a fizikától. Mit csináljak?

Félek a fizikától. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
még nincsen fizikánk,de egész nap ezen aggódok, hogy:mi van ha majd nem tudom megtanulni? mi ajánlotok,hogy esetleg megkönnyítsem a tanulást MAJD.tudom hogy még nem kéne ezzel foglalkoznom,de én szeretek szorgalmas lenni. ha tudtok valami könyvet,vagy bármi mást ajánlani elfogadom.De persze ha csak valami jó tanulási módszert írsz az sem rossz.de inkább valami könyvet vagy ilyesmit

2015. márc. 17. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizikád sincs, akkor meg mi a fenének gondolkodsz ilyeneken?! Mi lesz majd ha 60 éves leszek és nyugdíjat sem kapok, de még rohadtul nincs közöm az egészhez?!
2015. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pff.....ment a zöld ..kösz szépen
2015. márc. 17. 18:23
 3/9 A kérdező kommentje:
a kérdésben nem írtam,de engem érdekel is a fizika. 7.-ig meg nincs kedvem várni:
2015. márc. 17. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Na, hát az megint más tészta, ezt kihagytad! Egy pillanatra már azt hittem, felesleges paranoiád van miatta.
2015. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és esetleg segíteni tudsz?? :D
2015. márc. 17. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát a könyv.. mi annakidején a Mozaikos könyvekből tanultunk, de hidd el, borzasztó unalmasak a tankönyvek, rendkívül szárazak, és nem adják vissza azt, ami a fizika valójában. Itt nézz szét, és olvasgasd el miről szól egy-egy könyv: [link]

Bár van köztük olyan, amiről sosem lesz szó a tanórákon, kivéve, ha annyira érdekel, hogy egyszer egyetemre is ezzel mész.

2015. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi nem rossz! de,ha lehet valami tartalmasabb könyvet.
2015. márc. 17. 18:38
 8/9 A kérdező kommentje:
csak mert ezek csak egy egy külön dologról szólnak
2015. márc. 17. 18:40
 9/9 Hominida ***** válasza:

Ha még érdekel is a fizika, akkor igazán nem kell félned tőle.


De neked akkor talán nem tartalmasabb, hanem átfogóbb könyv kell. Volt már szó ilyenről: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2015. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!