Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen főiskolát/egyetemet...

Milyen főiskolát/egyetemet végezzek? Mi éri meg?

Figyelt kérdés

Jövőre érettségizem, de elképzelésem sincs, hogy hová menjek/mit tanuljak. Igazából minden tantárgy jól megy, de inkább humán beállítottságú vagyok. Olyan munkát szeretnék, amivel jól kereshetek, ugyanakkor szeretem is. Utazás, kultúrák, nyelvek érdekelnek és szeretnék segíteni az embereknek. Hobbi szinten rajzolok és írok. Ha lenne valami jó javaslatotok, annak nagyon örülnék. :)

18/L



2015. márc. 19. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

"Olyan munkát szeretnék, amivel jól kereshetek, ugyanakkor szeretem is."


- És ki nem? Egyébként tucatnyi ilyen kérdés volt. Ha bármi hasznosat lehet mondani, biztosan leírták mér ott, de igazából ez kevés. Jobban meg kellene ismerned önmagad.

2015. márc. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha könnyen el si akarsz helyezkedni és jól si akarsz keresni akkor inkább valami műszaki részt ajánlanék. És nem humánt.

Pl villamosmérnök, gépészmérnök, informatikus...


De ha az elhelyezkedés fontos akkor fizika-kémia-matematika tanár. És akkor lehet emberekkel si foglalkozni. A lényeg, hogy a reál a nyerőbb.

2015. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!