Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan győződjek meg róla...

Hogyan győződjek meg róla hogy igaz e?

Figyelt kérdés
Két napja felhivott egy telefonszám egy informatikai iskola. De viszont nem tudom mennyit kell fizetni mert nem tudta megmondani a csaj mert ez teszt alapjan sorolják be elvileg az embeteket ki mennyit tud. (továbbképzés). Kértem személyes tájekoztatást. Mert már van ECDL vizsgám és jól hangzik csak félek hogy,átverés. véleményeket kérhetnék korral és nemmel együtt? :-)

2015. márc. 21. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivatalos információ van?
2015. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Honnan volt meg a számod?

Vigyázz mert becsapnak

2015. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a csodába
2015. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát van honlap. Meg két hét múlva felhivnak a személyes talalkozó miatt. Néztem én eztvaz oldalt már de nem adtam meg a számom. Nem szoktam így fogalmam sincs. Nem tudok mit kezdeni vele mire vèlne. Talán menjek el a talalkozora? Mert azt terveztem.És kiderülne több minden esetleg. [link] ez az oldal. Esetleg valakinek valami tapasztalat?
2015. márc. 21. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De és mi alapján találtak meg telefonon? Adatokat is,kértek az illetőtől akit beakartak hálòzni?
2015. márc. 21. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!