Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenes okj képzés 2 év...

Rumi bátya kérdése:

Ingyenes okj képzés 2 év állami ösztöndíjas egyetem után lehetséges ingyen?

Figyelt kérdés
23 éves múltam

2015. márc. 24. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
21 éves korig van ingyen az első okj-s képzés, így nem.
2015. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Iskolarendszerben, nappali tagozaton – néhány kivételtől eltekintve – csak 22 éves korig lehet ingyen tanulni, utána csak esti vagy levelező tagozaton lehet államilag finanszírozott formában végzettséget szerezni.


ezt az eduline-on találtam. ha lehet ingyenes képzést estin lerakni, milyen képzést lehet?

2015. márc. 24. 19:56
 3/4 anonim válasza:
Egyetemi képzés mellett/után lehetséges OKJ-s képzést tenni államilag támogatottan, 21 éves kor felett azonban nappali tagozaton nem, csak estin és levelezősön. Diákigazolvány is jár, a vizsgadíjat azonban tudtommal neked kell majd állnod, ami szakonként változó lehet, néhány tízezer forint. Legjobb tudomásom szerint akármilyen szakot tanulhatsz, érdeklődj a közeledben lévő iskoláknál, hogy milyen képzések indulnak államilag támogatott rendszerben :)
2015. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, ha csak szakmával nem rendelkezel, mert akkor mivel már van egy szakmád így csak önköltséges formában mehetsz.
2015. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!