Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egy fiatal orvos kutatással...

Ha egy fiatal orvos kutatással szeretne foglalkozni, szerintetek milyen választás másoddiplomának a molekuláris bionika mérnöki szak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehéz, főleg munka mellett..stb de sok orvos jogot végez el, ami nyilván teljesen másként nehéz, de mégiscsak lediplomázik. Szóval szerintetek a molekuláris bionika mérnöki milyen párosítás az orvosi diplomával?

2015. ápr. 5. 12:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a biomérnöki? Az azért már kiforrottabb..
2015. ápr. 5. 12:51
 2/4 anonim ***** válasza:
De mégis mit akarsz kutatni?
2015. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdezem. Nem rólam van szó.
2015. ápr. 5. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiatal orvos szerintem már alapból kutathat. Legyen kutatóorvos...Minek másoddiploma?


MB inkább mérnöki szak, amolyan informatika felütve pár termtud dologgal. Csak MSc-vel van értelme, amúgy nincs értelme végigszívni.

Persze jól jöhet a matek és programozás miatt főleg. Diplomázni készülő MB-sként, nem is igazán tudom hogyan lehetne kutatási témákkal foglalkozni manapság egy erős matek, programozás háttér nélkül. Akik kutatókat ismerek, azok szinte mindenhez értenek egy kicsit azért, orvosok is.


Szóval ilyen értelemben nem hülyeség, ha a műszaki mérnöki része is kell a jövőben. Viszont csakis MSc-vel együtt... és Infobionika akkor max, mert az OB az 2 év orvosi kb...

2015. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!