Mi lenne nekem a megfelelo?

Figyelt kérdés
11.es vagyok.Faktjaim a biologia es a kemia hiszen mindig is szerettem volna gyerekorvos lenni. A kemianak annyira nemnorultem de muszaj volt felvennem hiszen emelt kell mind a kettobol.Sajnos rosszul megy mert nagyon nincs meg szamolasbol az alapom es ugyanaz a tanarom aki alap otas kemian volt egyszoval szar.Ev vegere ugy dontottem leadom es a biosz lesz az amibol emeltezek csak.egy eve viszont jelentkeztem egy olasz-magyar cserediak prgramra az iskolamban amelynek hala a mult heten sok tapasztalatot szerezhettem angolbol es nagyon megtetszett ahogy hallottam az olaszul beszelo velem 3gyidos diakokat mivel en mindig olaazt szerettem volna tanulni.Alapvetoen egy nagyon baratsagos beszedes embernek ismerem magam Csak nem tudom hogy most mit tegyek hova jelentkezzem majd a jovo ev folyaman.

2015. ápr. 7. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvosihoz emelt biológia és emelt kémia kell, de a kitartásod és az elhivatottságod messze nincs meg, a gyermekorvos pedig messze az egyik legnehezebb diszciplina.

Ami az olaszt illeti, szerintem nem éri meg egyetemen azt tanulni. Ha érdekel legyen belőle nyelvvizsgád.

2015. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hogy milyen a kitartasom?

Valamit szeretnek es nem sikerul nem hinnem hogy 3n vagyok a hibas hiszen ha nem tanitottak meg. azt mondta a kemia tanarom hogy azert nem szamolunk mert igy is a kemia az iskola legrosszabb atlaga.

2015. ápr. 7. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én konkrétan majdnem megbuktam kémiából, amikor gimiben tanultuk. Aztán kitaláltam, hogy orvos leszek, összeszedtem, magamat, baromi sokat tanultam otthon, kémia fakultációra jártam, magántanárhoz jártam és mit ad isten ötös érettségit tettem belőle és elsőre felvettek az orvosira. Te kifogásokat keresel nem pedig megoldást. Nem a tanárt kell hibáztatni, egyetemen is vannak sz.r tanárok, mégis átmegyünk a vizsgákon, mert megoldjuk a problémákat! Az, hogy rossz a tanárod egy nüansznyi kis kellemetlenség, ami lazán megoldható lenne, ha elég motivált és kitartó lennél.
2015. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!