Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lidl aruhazba volna egy 23....

Lidl aruhazba volna egy 23. 000-es (vagy 30e, nem emlekszem) csillagaszati tavcso. Erdemes lenne megvennem? E arak kozott szeretnek venni egyet, milyen lenne megfelelo? Igy kezdesnek.

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
hipermarketből nem veszünk semmit
2014. dec. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"hipermarketből nem veszünk semmit", igen, köztudott, hogy a különböző gyárakban két gyártósor van: az egyiken a szakboltok számára gyártanak, a másikon pedig a hipermarketek számára. Az is köztudott, hogy az utóbbi gyártósorról lejött termékek rosszabb minőségűek, hiszen a hipermarketek vásárlóinak alacsonyabbak az igényei. A Samsung is külön soron gyártja a tévéket a MediaMarkt és az Euronics számára és külön soron a Tesco részére. Vagy várjunk csak, mégse?!


Kérdező, a kérdésedre nem tudok válaszolni. Belefuthatsz jó és rossz termékbe is, de ez nem attól fog függni, hogy hol veszed meg. Nézd meg a típusát és keress rá. A Lidl nem csak Magyarországon van jelen, így biztos találsz róla valami infókat, bár lehet, hogy csak idegen nyelven.

2014. dec. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

csak rendszerint nem TVről van szó, hanem valós munkára alkalmatlan Xianlong termékekről...

főleg ha távcsőről van szó...


amit használni is szeretnénk nem veszünk hipermarketes szemetet, ha pedig az egy samsung TV biztosak lehetünk, hogy jóval drágább, és talán nem is a legjobb választás

2014. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Már lejárt,de meg ne próbáld gyerekemnek vetem és a mechanikának első próba fókuszálok és a menete tönkre ment és vissza se cserélik,mert mi okoztuk pedig ez gyártó hibája.
2014. dec. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

(((Ráadásul a Lidl nem is hipermarket, amennyire én tudom…)))


Inkább ezek közül válogass:

[link]

[link]


Persze ha tetszik valamelyik, akkor érdemes lehet rákeresni Google-ban, hogy hol adják esetleg olcsóbban, de nem túl valószínű, hogy 1-2 ezer forintnál többet nyersz vele.

2014. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Talán nem kellett volna ledöngölni az 1-es beírását csupán azért mert nem indokolta hosszasan a véleményét. Szerintem arra akart rámutatni, hogy egy szakboltban a kínálat és a hozzáértő eladók révén érdemesebb vásárolni. Mint azt az 5-ös válaszoló is ajánlotta.
2014. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, nem én pontoztam le. Én ezt az egész hasznos-nem hasznos pontozást az oldal legnagyobb hülyeségének tartom, mert sajnos sokszor inkább érzelmi okok miatt használjuk és nem azért amiért van. Ha valakinek éppen igaza van, ezt legbelül mi is érezzük, de ez valamiért bántja az önérzetünket, akkor máris nyomjuk a "nem hasznos" gombot.


Amúgy én értettem, hogy mire céloz a hipermarketekkel kapcsolatban. Csak már unom, hogy az ismerőseim közül sokan idegenkednek a hipermarketekben történő vásárlástól. Pár hónapja vettünk egy új tévét, mindenki hülyének nézett, mert a Tescoban vettem meg. Pedig ott olcsóbb volt, mint bárhol a városban, ha webshopról rendeltem volna, akkor is ugyanott lettem volna. Kaptam hideget-meleget, hogy hogyan lehet ennyi eszem. Ezért írtam azt, amit írtam, mert ez a nézet sajnos túlságosan is általános.


Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2014. dec. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csabesz80 válasza:

Kicsit későn írok, de nekem is onnan van a távcsövem - már ha arra a Bresser-re gondolsz. 3 éve vettük, azóta minden oké vele, persze vigyázunk is rá. Idővel persze "kinövi" az ember mert a szerkezet határait hamar megtapasztalod, de kezdésnek teljesen rendben van. A holdat és csillagködöket elég jó lehet vele vizsgálni. Ha érdekel a téma akkor évegik tudod használni.


Után állítani se vészes ha jól pozícióba állítod fel. Nem rezeg remeg be túlságosa és ha mégis akkor hamar csillapodik.

2014. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!