Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit ajánlanatok annak, aki a...

Mit ajánlanatok annak, aki a gondolatait nem tudja a megfelelo modon szavakba onteni?

Figyelt kérdés

Milyen konyvek allnak rendelkezesre? Mit kell/-ene ilyenkor fejleszteni, mert nem a szokinccsel van a problema, hanem a szavak egymas utan valo elhelyezesevel :)


Pl. ugyan azt a mondatot ki lehet fejezni egyszeruen es szakszeruen is


koszi



2014. jan. 10. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt javasolnám, hogy próbálja meg másként kifejezni. Ez lehet rajz, vagy kézjel, esetleg dallam is. Lehet, hogy ezután a mondatot is sikerül megfogalmazni.
2014. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is pont ilyen problémával küzdök, jó tudni, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Az írásbeli gondolatkifejtéssel általában nincs bajom, de szóban rendszerint beletrafálok egy-egy mondatba, ami nagyon kellemetlen, főleg vizsgáknál vagy csak egy sima beszélgetésnél is. A megoldást én sem tudom, de ha valaki igen, én is szívesen veszem.
2014. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi mindkettotoknek.


1-es, rendes toled, hogy javasoltad. Sajnos, meg elkepzelni sem tudom, hogyan tudnam megvalositani.


Egy konyv vagy video talan megfelelo lehetne.. de azt sem tudom, milyen temaban keressek ra.

2014. jan. 13. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!