Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Választanom kell hogy milyen...

Választanom kell hogy milyen irányba tanúljak és hogy mi legyen a jövőbeli szakmám de semmihez sem értek, semmi nem érdekell. Mit csináljak!? (14/F)

Figyelt kérdés
Angliában élek

2015. ápr. 7. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Előszöris, nincs olyan, hogy valaki semmihez nem ért. Én is elég szerencsétlen vagyok minden téren, de 25 éves koromra megtaláltam a célomat az életben. Addig tévúton jártam, és csodálkoztam, hogy miért nem sikerül semmi. Végigbukdácsoltam a műszaki egyetemet. Most, hogy jó helyre járok, 5-ös vagyok.

Egyébként sokat segítene, ha egyáltalán leírnád, hogy mikből lehet választani. Gondolom sok honfitársnak, akárcsak nekem, fogalma sincs róla, hogy működik az angliai oktatási rendszer, hol és mikre lehet szakosodni.

2015. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló megkérdezhetném, hogy most mit tanulsz?:)
2015. ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!