Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki jelentkezett a 2015 szeptem...

Ki jelentkezett a 2015 szeptemberében induló Nemzeti közszolgalati egyetem bűnügyi nyomozó szakra?

Figyelt kérdés
Aki a 2015 szeptemberében induló nke-bűnögyi nyomozó szakra jelentkezett az írjon légyszi!:-)

2015. ápr. 7. 21:54
 1/10 anonim válasza:
Én oda jelentkeztem! :)
2015. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
En is oda :)
2015. ápr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Tesz valaki belügyi rendészeti ismeretekből érettségit?
2015. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szopni fogtok srácok majd meglátjátok amikor a 24órás szolgálatban szívtok a főügyeleten vizsgaidőszakban amíg a civil haverjaitok buliznak :) meg lesz 19 féle órátok nekik meg van 7 :D de jó hely ez, gyertek csak :D
2015. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A az utolsónak üzenem hogy nem csak ezen a szakon szívnak, hanem pl. az általános orvostudományin is, és biztos sokaknak megéri a szívást, mert tényleg szeretnének bűnügyi nyomozókká válni.

Egyébként jövőre én is erre az egyetemre fogok járni. :) Biztos fölvesznek, de másik karra. :)

2015. jún. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok. én az RKTra járok.. azért írtam h mire számítsanak, h ne itt jöjjenek rá h hát ez mégse akkora buli, aztán meg leszerelnek az első 2 hónap után és elbasztak egy évet...
2015. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy ilyen kötött foglalkozásra buliból jelentkeznek a diákok. Aki egyetem alatt bulizgatni akar, az elmegy valami nevenincs kamu szakra valami hulladék főiskolára. Kicsit ellentmondásos amit írtál egyébként azzal a 8 tavaly végzett hadnaggyal szemben, akikkel beszélgettem. Pont az a fajta hozzászólás volt ez tőled(már ha igaz, hogy rtk-s vagy), aki lebeszéli az embereket, nehogy más is tiszt akarjon lenni rajtad kívül.
2015. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor kérdezd meg attól a 8 hadnagytól akivel beszélgettél h mekkora a lemorzsolódási arány, és hány tisztet avatnak a 3.év végén... meg mekkora volt a kezdőlétszám.... de ti tudjátok :) gyertek csak, csak aztán csináljátok végig... és mért lenne ezzel kevesebb tiszt? attól még ugyan annyit fognak felvenni, csak ESETLEG olyanok jutnak be akiknek valóban ez az álmuk..... és hidd el, ahhoz képest h ez tényleg nem olyan szak ahova azok jönnek akiknek nincs jobb dolguk.... azért van pár aki úgy gondolta h na akkor jó lesz a rendőrség ha nincs más.....
2015. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na jó, elhiszem neked, lehet igazad van. Kicsit elhamarkodottan ítélkeztem, csak magamból indultam ki.
2015. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"meg lesz 19 féle órátok nekik meg van 7 :D"

Bár ezzel még vitatkoznék. Neked is kicsit szélesebb látókörben kellene gondolkoznod. Ez tipikusan az a példa, hogy az én egyetemen kell a legtöbbet tanulni, nekem a legnagyobb szívás. Ki kell ábrándítsalak, már elvégeztem egy civil BSc-t, ott sem ingyen adták a diplomát, és 12 tárgynál sosem volt kevesebb egy félévben. Ezt az állítást csak annak hiszem el, aki már elvégzett a közszálgálatin kívül egy civil szakot is, mivel úgy van tényleg összehasonlítási alap, és nem csak dobálózunk a levegőbe az állításokkal.

2015. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!