Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek is lehetetlen már?

Szerintetek is lehetetlen már?

Figyelt kérdés
16 éves tanuló vagyok sajnos évismétlést kell tennem mert sokat voltam kórházba és meghaladta az óra számokat gimis vagyok.Én 7 éves korom óta álmodozom azon hogy artista leszek de amiklr 8-ba tovább akartam jelentkezni Budapestre artista suliba a szüleim kinevettek és beirattak egy gimibe ide helybe.Szerintetek semmi esélyem nincs hogy az álmom valóra váltsam? Mindig is sportoltam,box,kosár,foci de szertornázni nem tudta mert ne volt lehetőség.Véleményetek valami segítség ötlet kérlek titeket előre is köszi.

2015. ápr. 9. 21:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért telefonon próbáltam gyorsan írni!!
2015. ápr. 9. 21:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem probald meg megegyszer. Mondd meg nekik, hogy teged ez erdekel. Nem igazan tudom, azon az iskolan kivul lehetne tanulni, de hajra :)
2015. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!