Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Karinthysok! Tényleg lehetetle...

Karinthysok! Tényleg lehetetlen, hogy egy német kéttanos is bekerüljön az IB programba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 7. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen. Az IB program az utolsó 2 évben van. Addigra viszont nagyon jól kell tudnod angolul. Én most német kéttanos vagyok. Egyik osztálytársamnak angol felsőfokú nyelvvizsgája van. Mondták neki, hogy gondolkodjon, hogy akar-e IB-re menni, mert csak a "szaknyelvet" kéne még hozzátanulni és menetne.

Az IB-s osztályban ugyanis az utolsó 2 évben kizárólag angolul folyik az oktatás.

2015. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod :) jó, h még a nèmeteseknek is van lehetőségük bekerülni a programba :) esetleg még annyit megkérdezhetek h hanyadikos vagy?
2015. febr. 11. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Én idén kezdtem. 0-os vagyok.
2015. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!