Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen tovább haladási lehetős...

Milyen tovább haladási lehetőségek vannak, ha elvégzem a mezőgazdasági-, és élelmiszeripari gépészmérnök felsőoktatási szakképzési szakot?

Figyelt kérdés

Szent István Egyetemen van ez, és utána szeretnék alapképzésre menni, azonban láttam egy olyat felvin, hogy felsőoktatási oklevéllel rendelkezőknek mesterképzési szakok (de mesterképzés csak alapképzés után van, vagy van más mód is rögtön msc-re kerülni?) olvasgattam őket, és azon gondolkodtam, hogy a mezőgazdasági-, és élelmiszeripari gépészmérnök fsz részben agrár és műszaki területeket fed át.

Szóval milyen bsc-re lesz ezután lehetőségem? Esetleg van itt valaki aki itt tanul? Milyen a képzés? :)



2015. ápr. 11. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én mezgaz. gépész vagyok a szién. Csak nem fsz, hanem bsc. Miért fsz-re szeretnél menni? Ha van kitartásod gépésznek lenni, akkor bsc. Ha nincs az fsz. is fölösleges.
2015. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert kevesebb a pontszámom, ezért az fsz elvégzése után mennék bsc-re, ha lehetséges, illetve láttam fsz oklevéllel végzetteknek msc-t is.
2015. máj. 4. 07:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Felsőfokúval nem lehet Msc-re menni. Ez biztos. Viszont fsz plusz pontot jelent, ami így valóban jó ötlet.

De tényleg kell egy megszállottság, hogy meg tudd csinálni ;)

Sok sikert a tervedhez!

2015. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!