Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a Kőbányai Szent László gimnáziumba?

Figyelt kérdés

7.-es vagyok (lehet korai még) de én nem az utolsó pillanatokban akarok kapkodni hogy "jaaaj hova jelentkezzek?" Bekerülhetek ezekkel a jegyekkel?

Matek:4

Magyar:5

Biosz:5

Kémia:4 és 5 között

Fizika:3

Földrajz 3 és 4 között

Rajz:5

Ének:5

Töri:4

Tesi:4

Technika:4

Angol:4

Természettudományi tagozatra szeretnék menni majd.

Van esélyem?


2015. ápr. 14. 18:48
 1/3 anonim válasza:
Szerintem húzz bele, főleg a természettudományos tárgyakra, mivel 9 tantárgy eredménye számít, és hogy behívjanak szóbelizni, ahhoz több 5-ös kell. Legalább 4,5 átlag és jól megírt központival van esélyed csak. Nagyon jó, de erős iskola. Én most felvételiztem, és már bent vagyok a biosz-kémiás osztályban, de nagyon izgultam, hogy egyáltalán behívnak-e szóbelire, mert a központi matekból szerintem nagyon nehéz volt. Sok sikert jövőre!
2015. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is sok sikert kívánok! :)

Azt ajánlom, mint az első. Még egy picit húzz bele, a földrajzot mindenképp négyesre, a fizika 4-es is jó lenne, de ha nem megy, akkor hagyjad. Kémia is jobb, ha 5-ös.

Esetleg a matekot, az angolt és a törit, ha fel tudod vinni ötösre, az is jó lenne. Tényleg jobb, ha a jegyeid arányait úgy hozod ki, hogy több ötösöd legyen. És így bent leszel.

2015. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, es a biztatast :)

A foldrajzot meg "megnyomom" itt ev vegen.

A tori otos meg van, ha a kovetkezo doga otos lessz.

A fizika negyes magamtol nem fog menni. Azt egyszeruen nem ertem. Majd nyaron batyammal nekiallunk az alapoknak, elmagyarazza, es talan nyolcadikba mar menni fog.

Matekbol 4.2re allok.

Talan ev vegere kicsikarok egy 4.5-os atlagot.. :)

2015. ápr. 16. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!