Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi előtt állok, és...

Erik-son kérdése:

Felvételi előtt állok, és gazdaságinformatikus szakra tervezek menni. Mi a véleményetek a szakról, hova érdemes menni?

Figyelt kérdés

Olvasgattam a régebbi kérdéseket, és azt láttam, hogy erősen megoszlanak a vélemények, az emberek egy része azt mondja hogy semmi értelme, inkább külön gazdaság vagy info, a másik pedig hogy tök jó, jól keres, győzd elkölteni. Ezek egyébként több éves kérdések, ezért érdekelne, hogy manapság mi a helyzet ezzel a kérdéssel.

Ja és akkor ha már itt tartunk melyik iskolában érdemes elkezdeni a szakot?



2015. ápr. 17. 20:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha esetleg valakinek akinek van vele tapasztalata lenne rám egy fél órája akkor feltehetnék neki pár kérdést privátban/facebookon/csőpostán vagy valahol?
2015. ápr. 17. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy legalább informatikából jók, mert ami a "gazdaság" részre vonatkozik... hát, hagy maga után némi kívánnivalót. Ha ezerszer hallottad, akkor elmondom ezeregyedjére is, külön-külön többet érnek.
2015. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, én most vagyok elsőéves, ha gondolod írj privátban! :)
2015. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szintén első éves gazdinfós vagyok, írj privátban ha gondolod :)
2015. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!