Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Hónap végéig kell választani, hogy milyen emelt képzésre akarunk járni. A törin gondolkozom, viszont még nem tudom, hova szeretnék továbbtanulni, milyen irányba. Azért gondolkozom a történelmen, mert tudomásom szerint elég sok helyre kell, szóval olyan nagy bajban sem lennék, ha megtalálnám a megfelelő irányt majd érettségi után. Jól gondolom? Megéri ilyen szempontból az emelt történelem?
2015. ápr. 19. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A töri- ha érdekel, és jó vagy benne- biztosan jó, nálam nem lett volna az az isten, hogy én a törit emelten tanuljam, bőven sok volt nekem a heti 3 óra is... nézd meg felvi.hu-n, hogy azoknál a szakoknál, amik első ránézésre érdekelnek, mik a felvételi tárgyak, és aszerint dönts!
2015. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!