Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet még gyorsan...

Hogyan lehet még gyorsan felkészülni a töri írásbeli érettségire?

Figyelt kérdés
Sajnos a törit nagyon elhanyagoltam.. Nincs már időm leckéket bemagolni. Mivel tudnék ilyen kevés idő alatt még készülni az írásbelire? Esetleg valamilyen netes oldal? Vagy könyv? Ti hogy készültök. Nem most akarom megtanulni az 5 évet...4-es szinten voltam mindig is töriből, csak most hírtelen az érettségis feladatoktól letablózok... csomó mindent nem tudok, ezért kérdezem! Kérlek, csak értelmes válaszokat ami mondjuk segítene is! Köszönöm
2015. ápr. 21. 21:26
 1/1 anonim válasza:
Ha ez megnyugtat, én azt sem tudom, meg lesz e a kettes évvégén, mert szinte csak ketteseim vannak, meg pár egyes. Hiába tanultam, nem ment. Most meg próbálom 1 hét alatt írásbelire bemagolni, amit tudok, mert rohadtul utáltam a törit és nagyon nehéz is nekem... feladatlapokkal talán tudunk kezdeni valamit, de neked nem sok aggódnivalód van szerintem.
2015. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!