Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanuljak meg 29 tételt...

Hogyan tanuljak meg 29 tételt 23 nap alatt?

Figyelt kérdés
Fizika tételek nyolcadik osztályban??

2015. máj. 3. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ülj le és kezdd el tanulni! Milyen válaszra vársz?
2015. máj. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Simán. Napi másfél tétel semmi.
2015. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy tétel 1-2 a4-es oldal, akkor azért 18 évesen illene megtanulni 3-4 tételt egy nap alatt! Főleg, ha a továbbtanulás a cél. Egy erős egyetemen minden héten ilyen mennyiségeket kell megtanulnod.
2015. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyolcadik osztályos, de kétlem, hogy megterhelő mennyiség lenne.
2015. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én tegnap 40tételt tanultam meg. Mindegyikről tudnék beszélni 10percet. Azt, hogy milyen mélységgel hát inkább hanyagoljuk de egy 4esre szerintem bőven elég lesz.
2015. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Röhejesen egyszerűen. Leülsz és megtanulod. 1 tétel kb fél/háromnegyed óra amíg megtanulod. Ha napi másfél órát rászánsz, kész is vagy. És csak másfél óra.
2015. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

biztos van amit már most is tudsz, azokat csak át kell nézni

a többit meg oszd be, hogy minden napra jusson valamennyi, de ne több mint amit meg tudsz tanulni

szóval semmiképp se hagyd a végére vagy ne tanuld meg az aznapi anyagot, mert különben a végére már túl sok fog összegyűlni és az már lehet nem fog menni

2015. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. máj. 3. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!