Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy tanuljak meg 1 hét alatt...

Hogy tanuljak meg 1 hét alatt 10 tételt?

Figyelt kérdés
Sajnos kitalálták a sulimban, hogy elméleti gazd.tan-ból kövi hét utána való héten felelünk az igazgatóság előtt :S Mindegyik tételből tudok valamit, de annyira nem még, hogy 2esnél jobb legyen...Ti hogy tanulnátok erre az EG felelésre, hogy egy 4est vagy akár 5öst is sikerüljön összeszednem. (10 tétel van kb 2 oldal mind, de sok fogalom) Kérlek titeket, akinek jó tanácsa van az segítsen nekem, mert nagyon fontos h 4est, de inkább 5öst szerezzek belőle...Aki ír annak előre is köszönöm!!

2013. okt. 25. 15:27
 1/4 PHP de kóder! válasza:

peldaul leulsz es megtanulod szamitogepezes helyett?


ez egy eleg jo taktikanak tunik

2013. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20 oldal szakszó, pláne középiskolás szinten. meglesz az, csak zárd ki a barátokat/bulikat/stb. a hétvégére. Két nap bőven elég lesz.

Gondolj szegény jogász hallgatókra, akik a több száz meg száz oldalas anyagokat seggelik be (majdnem) szó szerint.

2013. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fikázni nem kell, nem kértem. a 2. válaszolónak köszönöm! :)
2013. okt. 25. 17:40
 4/4 anonim válasza:

Na pontosan én is igy voltam az angol szóbelinél 1 és fél hetem volt.. 3-asra összehoztam..

Először is ha már mindenből tudsz egy kicsit, a lényeget akkor már sinen vagy.. Mostmár az erősités jön, próbáld meg az összes mondatot végig gondolni, értelmezni..

2013. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!