Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek szóbeli? (kérjük, hogy)

Matek szóbeli? (kérjük, hogy)

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy tuti nem lesz meg a 25 pont (sztem nehéz volt).:(

A szóbeli hogy zajlik ? Adnak tételsort vagy valami ?



2015. máj. 5. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk mondta a tanár ha ilyen van akkor még a hivatalos eredmény előtt fog szólni hogy miből kell készülni. Elvileg ahányan buktok majd annyi tétel lesz de minimum 10 vagy 11. Vagyis ha 3 ember bukik akkor 10 vagy 11 lesz de ha 15-en akkor 15 tétel lesz. Ez egy fogalom amit a négyjegyűből ki tudsz majd keresni meg lesz egy feladat amit meg kell csinálni.
2015. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha az első részből nem tudsz 25 pontot összeszedni, meg is érdemled, hogy szóbelizz.
2015. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Második. De bunkó vagy! Adnak tételsort, van egy fogalom meg feladat.
2015. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Nagy bunkóság, ha valaki hülye, és meg is mondják neki.
2015. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Na mi van, üzit tudsz írni, választ meg nem? :( Csalódtam!
2015. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Neked komolyan ennyire nincsen életed ?


És ez volt az utolsó válaszom, szóval írhatsz bármit, letojom.

2015. máj. 5. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem se lesz :(
2015. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
A kormány 1000 %, hogy szándékosan ad ki ilyen nehéz feladatokat középszinten.Úgy a magyar (aminek az első része még nem is volt egyértelmű), mint a matek feladatsor nem erre a szintre való. Nem baj, egy okkal több, hogy a fiatalok elmenjenek ebből az országból. ( én is ezt fogom tenni ugyanis a mai matekon szinte semmit nem tudtam) És támogatom a fiatalokat, hogy elmennek innen!!!!
2015. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egyetértek.:(

Sztem a szövegértés nem volt olyan vészes, viszont a novella elemzés már annál inkább.:/ Remélem, hogy az angol (ebből vagyok a legjobb) nem lesz ekkora szopatós, bár erre sincs sok esély.

2015. máj. 5. 15:49
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Semmi nehéz nem volt benne, ha tanultál. Legközelebb készülj is.
2015. máj. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!