Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanulunk együtt, sikeresebben?...

Tanulunk együtt, sikeresebben? Nagyszerű ötlet! Csatlakozol?

Figyelt kérdés

Kitaláltam valamit, ami megoldást jelenthet a tanulással kapcsolatos problémáinkra! Létrehozunk egy tanuló társaságot és mindenki keres egy hozzáillő csoportot. Például a tizedikesek alkotnak egy csoportot, meg az ötödikesek is... Aztán a csoporton belül megadjátok egymásnak az e-mail címeteket és leírjátok, hogy hol tartotok körülbelül most az egyes tantárgyakban. A csoporton belül mindenki segíti egymást, bíztatják egymást a tanulásra és kikérdezik egymás leckéjét, amiből ők is tanulnak! Remek ötlet, nem? Gyertek és csatlakozzatok! Legyünk együtt sikeresebbek a tanulás terén! Aki csatlakozni akar írja le ide az e-mail címét és hogy hányadikos. Hajrá!

Én pl: bvikoca@citromail.hu és tizedikes vagyok


2010. febr. 23. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ide nem írt senki :(

Ennyit az összefogásról. Amúgy én benne lennék.

Jelentkezett már nálad valaki?

2010. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is benne lennék, csak eggyel feljebbi osztályba vagyok.
2010. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!