Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú (19 éves) (én 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú (19 éves) (én 17 leszek) aki nagyon tetszik és elvileg én is neki csak nem szeretne barátnőt, és nem tudom miért. Sokat beszélgetünk, jóban vagyunk, de vmiért az együtt járás nem szimpi "ötlet" neki. Mivel győzhetném meg, hogy jó lenne?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyomulj.

Beszéljetek gyakran, személyesen, vagy más módon, utalj az érzéseidre.

2011. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kíméletesen lerázott. Bocsi, de nem akar tőled semmit a srác. Ha valaki ilyet mond, hogy "most nem akarok barátot/barátnőt", az biztos, hogy csak nem akar megbántani. Gondolj bele, van olyan ember aki nem vágyik egy kapcsolatra? Ha egy olyan személy jön, aki tetszik az embernek és össze is jön vele a dolog, hülye lenne hagyni, akárki is az illető.

Ne higyj el mindenkinek mindent....sajnálom, de ő lerázott...


18/F

2011. jún. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
+1
2011. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Gondolj bele, van olyan ember aki nem vágyik egy kapcsolatra?"


Igen van.


Lehet, hogy a csajok rengetegszer átb.szták és most egy darabig elege van belőlük, de persze azért az egyéjszakásban feltehetőleg benne lenne.

És igen, nagy valószínűséggel finoman le lettél koptatva. Olyan ez mint amikor ti bedobjátok a legyünk csak barátok maszlagot.

2011. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!